Design a site like this with WordPress.com
Get started

Nowa Bulońska rowerowa

Od początku września oficjalnie został otwarty odcinek Nowej Bulońskiej dla pieszych, rowerzystów i samochodów. Oczywiście wzdłuż inwestycji biegnie Droga Dla Rowerów na której możemy czuć się niczym na rowerowej autostradzie. Jest szeroko i bezpiecznie. Przed przejściami dla pieszych ustawione są “progi” zwalniające a sama trasa jest bezkolizyjna z ruchem pieszych.

By wjechać na tą “rowerostradę” należy (dojeżdżając ul. Warszawską) skręcić w prawo tuż przed zakrętem z Jabłoniową. I jedziemy!

Jak już pisałem, jest szeroko i bezpiecznie, spokojnie mogą jechać dwa rowery obok siebie, przepraszam za słabą jakość zdjęcia.
Przejście dla pieszych poprowadzone w bezpieczny sposób. Widoczność bardzo dobra!

Kończąc wycieczkę po Nowej Bulońskiej na rondzie przy Centrum Edukacyjnym Jabłoniowa pojechałem w dół nową drogą techniczną do Zbiornika Retencyjnego Świętokrzyska I, z tamtąd wyjechałem na ul. Jaworzniaków kierując się już do celu (Kowale).

Wspomniany zjazd z DDR na Drogę Technologiczną do Zbiornika, poprowadzony w prefekcyjny sposób, na końcu wszystko wygładzone 🙂

No i tak skończyła się moja podróż. Ogółem uważam, że gdy inwestycja zostanie w całości ukończona tak jak obecna to inwestycja bardzo na plus. Tak naprawdę jechało się idealnie. Nie mam do czego się przyczepić. Ten kawałek oceniam 6/6 w skali szkolnej! 🙂 Do zobaczenia na szlaku!

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: